Games top - Top4Games.com

Naudojimosi taisyklės

1. Įžanga ir sąvokos

1.1. Šis dokumentas yra taisyklės, kurių Jūs (toliau - Vartotojas) ir (ar) visi asmenys apsilankę L2Topai.eu svetainėje (bei besinaudojantys svetainės teikiamomis paslaugomis), įskaint ir asmenis, neatlikusius registracijos, privalo laikytis.

2. Vartotojo serveris bus išjungtas

2.1. Nurodytos interneto svetaines turinys nėra tiesiogiai susijęs su žaidimo serveriu.
2.2. Necenzūriškai arba kvailai pavadinti serveriai.
2.3. Draudžiama pardavineti, nomuoti ar skolinti vieta reitingų sistemoja.
2.4. Serveris išjungtas - nepasiekiamas 10 parų (240 valandų).

3. Vartotojo atsakomybė

3.1. Vartotojas įsipareigoja pateikti teisingą kontaktinę informaciją registracijos metu.
3.2. vartotojas įsipareigoja nekenkti sistemos darbui.
3.3. Vartotojas besąlygiškai sutinka ir patvirtina, jog jis pats, o ne L2topai.eu, atsako už Prisijungimo duomenų, reikalingų Vartotojui prisijungti prie Svetainės ar kitaip naudojantis Paslaugomis, slaptumą
3.4. Vartotojas įsipareigoja užtikrinti Prisijungimo duomenų slaptumą ir neatskleisti jų tretiesiems asmenims bei užtikrinti, jog jokie tretieji asmenys nepasinaudos Prisijungimo duomenimis Paslaugoms gauti. Vartotojas atsako už bet kokius trečiųjų asmenų veiksmus, jei jie buvo padaryti pasinaudojant Vartotojas Prisijungimo duomenimis, ir visos pareigos bei atsakomybė, atsiradę ar susiję su trečiųjų asmenų veiksmais, padarytais pasinaudojant Vartotojas Prisijungimo duomenimis, maksimalia apimtimi kyla Vartotojui.
3.5. Vartotojas registracijos metu patvirtina, jog susipažino su šiomis taisyklėmis.

4. Mokamos paslaugos

4.1. Mokamomis paslaugomis gali naudotis tik registruoti Vartotojai, išskyrus tą atvejį, kai mokami taškai yra skyriami serveriui, reitingų sistemoje.
4.2. Mokamas paslaugas Vartotojas skiria ir (ar) užsisako savo noru.
4.3. Svetainės administratorius neatsako už klaidingai išsiūstas sms žinutes.

5. Baigiamosios nuostatos

5.1. L2Topai.eu administratorius neatsako už Vartotojo duomenų praradimą dėl Vartotojo kaltės.
5.2. Vartojas sutinka, kad L2Topai.eu administratorius nėra ir nebus atsakingas už Svetainės ir (ar) Paslaugų veikimo sutrikimus ir dėl to Vartotojo ar trečiųjų asmenų patirtus nuostolius ar žalą.
5.3. Vartotojas supranta ir sutinka su tuo, kad Svetainė ir Paslaugos pateikiamos be jokių patvirtinimų ar garantijų iš L2Topai.eu pusės dėl to, jog Svetainė veiks ir Paslaugos jose, bus teikiamos tinkamai ir laiku, be sutrikimų, kokybiškai, pilna apimtimi arba, kad tai nesukels jokių neigiamų pasekmių Vartotojui ar tretiesiems asmenims. L2Topai.eu administratorius nėra ir nebus atsakingas už Svetainėje esančio Turinio neatitikimus, informacijos netikslumą ar klaidingumą ir iš to kilusias neigiamas pasekmes Lankytojui ar tretiesiems asmenimis.
5.4. L2Topai.eu administratorius neatsako už jokią žalą ir (ar) nuostolius, kuriuos gali patirti Vartotojas naudodamasis Svetaine ir (ar) Paslaugomis bei įkraudamas, siųsdamas, bet kuriais kitais būdais perduodamas ar padarydamas viešai prieinamu bet kokį Turinį.
5.5. Vartotojas įsipareigoja užtikrinti, kad L2Topai.eu administratoriui niekada nekiltų jokia teisinė atsakomybė, pareiga apmokėti, atlyginti ar kitaip kompensuoti bet kokius nuostolius, žalą ar kitokias išlaidas, atsiradusias dėl to, kad Vartotojas naudojosi Svetaine ir (ar) Paslaugomis.
5.6. Vartotojas sutinka, kad L2Topai.eu administratorius pasilieka vienašališką teisę, keisti Svetainės turinį, bei pobūdį, taip pat šias taisykles.
5.7. Vartotojas sutinka, kad Vartotojo pateiktais kontaktiniais duomenimis būtų siunčiami pranešimai susiję su Svetaine ir (ar) reklama. Visa pagal šias Taisykles Vartotojui siunčiama informacija laikoma gauta Vartotojo praėjus trims valandoms nuo jos išsiuntimo momento.

Advertisement

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas
Top Web Rank - Tinklalapiu Topas
reklama